• Adres : Çayırova Mahallesi, Çayırova Mah. Fatih Caddesi, 5213. Sk. No: 132 / A, 41420 Gebze/Kocaeli
  • İletişim 0544 548 57 57

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Tabip İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı; İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş olup 2017 yılnda ÇAYIROVA’DA faaliyet göstermeye başlamıştır. İş sağlığı ve iş güvenliği yasası 2009 yılında çıkmıştır. 2009 yılından bugünekadar Gebze bölgesinde birçok firmalara hizmet sunmaktayız.
İş sağlığı ve güvenliği bizim işimizdir.


VİZYONUMUZ

Tabip Ortak Sağlık Güvenlik Birimi TİC LTD ŞTİ Kuruluşundan bu yana sektörlerinde lider firmalarla birlikte; insani, maddi ve manevi kayıpları minimize ederek iş ve uygulanan yönetim sistemlerinin verimliliüini arttırarak, işletmenin işletmenin performansına ve çalışanların kişisel gekişim; sağlık ve kültürüne katkı sağlamaktadır.


MİSYONUMUZ

Tabip İş Sağlığı Güvenliği; Yetişmiş insan gücüyle iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek, uygulamak; sürekli iyileştirmek ve değer sağlamak üzere yola çıkmıştır. Temel Faaliyet alanımız, işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği alanında tüm taleplerini karşılamak, acil durum yönetimi planlamak, eğitim programını tasarlayıp, uygulamak ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Amacımız minimum zamanda maksimum verim sağlamaktadır. İş sağlığı alanında mobil sağlık tarama aracı ile personellerin iş yerinden ayrılmalarına ve iş gücü kaybına sebep olmadan çalışmalarını yürütmektedir. Tüm faliyetlerini kendi alanlarında uzman ve saha deneyimleri sahip her branştan mühendis ekibi, teknik kontrol uzmanları, İSG uzmanı, hekim ve sağlık memurlarından oluşan kadrosu hizmet sunmaktır.
Siz değerli müşterilerimizin iş güvenliği ve sağlığı şansa bırakılmamaktadır.